بروسکوپ

بروسکوپ یک وسیله نمایشگر است که به کاربر امکان می‌دهد تا اشیای کوچک و غیر قابل رؤیت را به صورت بزرگتر و با جزئیات بیشتر مشاهده کند. دستگاه بروسکوپ معمولاً یک لنز مرکب با یک سیستم دارای منابع نور مصنوعی که با استفاده از آن‌،نور را به سمت اشیا کوچکی که قرار است مشاهده شوند؛ تابیده میکند.

این وسیله معمولاً در زمینه های علمی، پزشکی و صنعتی استفاده کاربرد دارد. البته کاربرد گسترده دستگاه بروسکوپ در زمینه صنعتی است و برای بررسی دستگاه‌ها فقط از این دستگاه پیشرفته استفاده می‌کنند.

بروسکوپ چیست ؟

ویدئو بروسکوپ صنعتی یک دستگاه تصویربرداری است که در مشاغل صنعتی از آن برای بررسی و تشخیص مشکلات و عیوب در تجهیزات و ساختارها استفاده می‌‌کنند. این بروسکوپ‌ها دارای یک لنز بزرگ و صفحه نمایش هستند که به کاربر امکان می‌دهد تصاویر جزئی را به راحتی ببیند.

بروسکوپ چیست ؟

ویدئو بروسکوپ همچنین می‌تواند اقدام به ضبط و ذخیره تصاویر ویدئویی هم بکند تا پرسنل بتوانند بعداً آنها را بررسی کنند.انواع مختلف ویدئو بروسکوپ‌ها را برای بررسی دستگاه‌ها و تجهیزات مرتبط با صنایع خودروسازی، هوافضا، نفت و گاز و ساخت و ساز یا در رشته‌های پزشکی استفاده می‌کنند.

کاربرد بروسکوپ

از بروسکوپ صنعتی به منظورهای مختلفی استفاده میکنند. بروسکوپ یکی از دستگاه های بسیار کارآمد و مفید در صنعت است. این دستگاه ها از تکنولوژی ویدئو دیجیتال برای تصویربرداری و ضبط تصاویر درون محفظه‌ها و قطعات صنعتی استفاده می کنند. مهمترین کاربردهای بروسکوپ صنعتی عبارتند از:

  • بازرسی و تعمیرات صنعتی

ویدئو بروسکوپ ها می توانند در بررسی و تعمیر قطعات و تجهیزات صنعتی کمک کننده باشند. با استفاده از این دستگاه ها، توانایی بررسی و تشخیص مشکلات داخلی قطعات را خواهید داشت و در نتیجه تعمیرات درست و مناسبی انجام خواهید داد.

  • بازرسی و کنترل کیفیت

در صنایعی که محصولات حساس و ویژه‌ای تولید میکنند؛ ویدئو بروسکوپ‌ها کاربردهای بسیار زیادی دارند. با استفاده از این دستگاه‌ها، می توانید تصاویر دقیقی از داخل محصولات بدست آورید تا بتوانید کیفیت و استحکام آن ها را بررسی کنید.

  • بررسی ویدئویی سیستم های لوله کشی

از بروسکوپ می‌توان برای بررسی و تشخیص مشکلات و اعمال تغییرات در سیستم های لوله کشی استفاده کرد. با استفاده از این دستگاه‌ها، می توانید لوله ها را بدون نیاز به باز و بسته کردن آن ها از نزدیک مشاهده کنید و مشکلاتی مانند خرابی، نشتی یا انسداد را پیدا کنید.

  • ضبط تصویر

در صنایعی که برای اعتبار سنجی و ارزیابی محصولات و فرآیندها نیاز به داشتن مدارک دقیق دارند؛ از بروسکوپ ها می توانند به عنوان ابزاری برای ضبط تصاویر و فیلم از عملکرد و قدرت کیفی محصولات استفاده کرد. همچنین از این تصاویر و فیلم ها می توانند به عنوان مدارکی معتبر و مهم برای ارزیابی و ارائه به مشتریان و مراجع مربوطه استفاده کنند.

خرید بروسکوپ

با توجه به کاربردهای این دستگاه، از بروسکوپ‌ها میتوان در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، انرژی، الکترونیک، پزشکی و معدن استفاده کرد. برای خرید بروسکوپ هم می‌توانید به سایت مجموعه آپیکو مراجعه کنید.

خرید بروسکوپ

آپیکو نمایندگی رسمی عرضه محصولات برندهای مختلف تولید کننده بروسکوپ در داخل کشور است.

قیمت بروسکوپ

قیمت بروسکوپ کاملاً بستگی به محصول و برندی که شما می‌خواهید از آن خرید کنید دارد. در واقع قیمت محصولات برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

قیمت بروسکوپ

همچنین این محصول از برندهای خارجی به داخل کشور وارد شده است و هم اکنون توسط نمایندگی رسمی اپیکو در سطح کشور عرضه شده است. برای اطلاع از قیمت دوربین حرارتی می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و از قیمت آن اطلاع پیدا کنید.

نمایندگی بروسکوپ

آپیکو نمایندگی رسمی بروسکوپ در داخل کشور بوده و به همین خاطر محصولات برندهای مختلف خارجی را در داخل کشور بین مشتریان توزیع کرده است.

از آنجایی که نمایندگی بروسکوپ محصولات اورجینال و معتبری را در سطح بازار عرضه می‌کند؛ از طریق سایت اپیکو می‌توانید بهترین مدل‌های این محصول را مشاهده و خریداری کنید. همچنین توجه کنید که محصولات نمایندگی بروسکوپ اپیکو دارای هولوگرام بوده و امکان بررسی آنها وجود دارد.

فروشگاه بروسکوپ

تنها فروشگاه رسمی بروسکوپ در سطح کشور مجموعه آپیکو بوده و به همین خاطر محصولات این برند در سایت فروشگاه اینترنتی آپیکو هم قرار داده شده است.

برای دسترسی هرچه آسان‌تر مشتریان به محصول بروسکوپ، امکان ارسال مستقیم از سایت به مناطق مختلف کشور وجود دارد و به سادگی می‌توانید؛ پس از ثبت سفارش در فروشگاه بروسکوپ آپیکو محصول مورد نظر خود را دریافت کنید. البته در صورتی که تمایل به انجام خرید حضوری در فروشگاه بروسکوپ دارید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان اپیکو تماس بگیرید.

بروسکوپ تروتک

بروسکوپ تروتک یکی از محصولات مجموعه آپیکو است که می‌توانید آن را از طریق سایت سفارش بدهید. البته برند تروتک یکی از مجموعه‌های داخلی تولید کننده بروسکوپ در سطح کشور است. به همین خاطر قیمت و کیفیت این محصولات نسبت به محصولات خارجی مشابه بسیار متفاوت است. محصولات تروتک از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین قیمت مناسبی هم دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *