ویدئو اسکوپ

ویدئو اسکوپ امروزه دسترسی بسیاری از عوامل مشاغل صنعتی را گسترده‌تر کرده است و چالش‌های آنها را از سر راه برداشته است. امروزه از ویدئو اسکوپ در صنایع تجاری و تولیدی بسیاری استفاده می‌کنند و کاربردهای ایم تکنولوژی پیشرفته بی شمار است.

برای سال‌های متمادی صنعتگران و تکنسین‌های مشاغل مختلف، با مشکل عدم امکان کنترل و داشتن دسترسی به قسمت‌هایی خاص از دستگاه‌های پیچیده یا ماشین‌ آلات پیشرفته رو به رو بودند. همین چالش‌ها باعث تولید و ابداع ویدئواسکوپ یا دوربین نظارتی کاوشگر شد.

ویدئو اسکوپ چیست ؟

ویدئو اسکوپ از آن دست تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای است که امکان دسترسی کارگران و مهندسان مشاغل صنعتی و تجاری را به همه قسمت‌های یک بخش تحت نظارت آنها ساده‌تر کرده است. دوربین ویدئو اسکوپ یا کاوشگر، دارای یک دسته طویل و همچنین یک پراب است. فرد میتواند پراب را به نقطه مورد نظر خود هدایت کند و سپس با استفاده از نمایشگر آن قسمت را مشاهده کند.

 

ویدئو اسکوپ چیست ؟

صفحه نمایشگر این دستگاه ابعاد و حتی فاصله هر چیزی که در سر راه پراب قرار دارد را به طور کاملا دقیق نشان می‌دهد. اولین دلیل تولید این ابزار صنعتی، مشکل عدم دسترسی تعدادی از تکنسین‌های صنایع و کارخانه‌ها به قسمت‌های خاصی از تجهیزات در زمان‌های بحرانی بود. اما این دستگاه دسترسی و کیفیت نظارت همه عوامل صنایع مختلف را ساده‌تر و بیشتر کرده‌ است.

در واقع اگر این تکنولوژی نبود؛ همچنان با اشتباهات فاحش مهندسان برخی از مشاغل و غفلت تعدادی از کارکنان دست و پنجه نرم میکردیم. ویدئواسکوپ پنجره‌ جدیدی رو به پیشرفت و اقتدار صنایع و همچنین کیفیت کار و دقت مهندسان باز کرده است.

کاربرد ویدئو اسکوپ

از جمله ‌کاربردهای ویدئو اسکوپ می‌توان به تصویربرداری از تجهیزات کشتی‌های تجازی، ماشین‌ آلات صنعتی، سیستم‌های پیچیده و تو در تو، دستگاه‌های کارخانه‌ای و استفاده در صنایع هوایی اشاره کرد. با این حال این تکنولوژی نو ظهور کاربردهای بسیار بیشتری دارد و در صنایع مختلف تولیدی یا غیر تولیدی می‌توان از آن استفاده کرد.

یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه، بررسی ابعاد و فاصله درونی برخی از تجهیزات صنعتی غول آسا است. شاید امکان تعمیر یا تجهیز بسیاری از ماشین‌ آلات و دستگاه‌های صنعتی امروزی، بدون وجود ویدئواسکوپ غیر قابل تصور بود. اما این دستگاه کاربردهای فراوان و همچنین تاثیرات آن در پیشبرد اهداف صنایع مختلف را بارها در صحنه عمل ثابت کرده‌ است.

در واقع صنایع امروزی، نیازمند بالا بردن هر چه بیشتر درصد تکنولوژی محور بودن تجهیزات خود هستند و به همین خاطر باید هم گام با دانش روز جهان پیشروی کنند. ویدئواسکوپ نیز با همین هدف پا به عرصه صنایع تجاری و غیر تجاری گذاشته است و تولید کنندگان آن از کاربردی ساختن هر چه بیشتر آن دریغ نکرده‌اند.

خرید ویدئو اسکوپ

امروز تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان و همچنین وارد کنندگان کالاهای صنعتی اقدام به تولید یا وارد کردن انواع ویدئواسکوپ کرده‌اند. این کالا به صورت جزئی و عمده به فروش می‌رسد. برای تهیه ویدئو اسکوپ می‌توانید به سایت‌های داخلی و فروشگاه‌های آنلاین مراجعه کنید. علاوه بر آن در بازار تجهیزات صنعتی نیز امکان خریدن ویدئواسکوپ فراهم است.

خرید ویدئو اسکوپ

اگر قصد دارید از یک برند خارجی ویدئو اسکوپ وارد کنید؛ می‌توانید این کار را به تنها وارد کنندگان این کالای صنعتی یعنی آپیکو در کشور بسپارید. همچنین اگر زمان کافی برای مراجعه و خرید حضوری ندارید؛ سفارش آنلاین از سایت‌های اینترنتی معتبر بهترین راه حل پیش روی شما است.

اگر تصمیم نهایی شما مبنی بر خرید ویدئواسکوپ مراجعه به فروشگاه‌های اینترنتی است؛ حتما پیش از اقدام به خرید، مجوز یا تأییدیه آن فروشگاه صنعتی اینترنتی را چک کنید. چنان چه متوجه شدید مجوزهای لازم را ندارد؛ خرید خود را نهایی نکنید. فروشگاه‌های آنلاین معتبر دارای نشان تجاری و تأییدیه وزارت صنعت معدن تجارت هستند.

قیمت ویدئو اسکوپ

ویدئواسکوپ یک محصول تجاری و کالای تکنولوژی محور است که قیمت آن نرخی جهانی دارد. در واقع اگر ویدئواسکوپی که میخواهید تهیه کنید وارداتی باشد؛ باید هزینه‌ای بسیار بالاتر پرداخت کنید. اما محصولات داخلی قیمت گذاری نسبتا متفاوتی دارند و اگر به خوبی در بازار جستجو کنید؛ می‌توانید یک محصول با کیفیت همراه با قیمت مناسب پیدا کنید.

قیمت ویدئو اسکوپ

البته قیمت ویدئو اسکوپ به هیچ وجه نوسانات شدیدی ندارد و معمولا از طرف اتحادیه تجهیزات صنعتی قیمت گذاری می‌شود. البته اگر از قیمت این محصول اطلاع ندارید؛ می‌توانید با کارشناسان مجموعه آریا پایش ایده نوین، تماس بگیرید.

نمایندگی ویدئواسکوپ

نمایندگی‌های فروش و وارد کنندگان انواع مختلف تجهیزات و ابزار آلات صنعتی، انواع مختلف دستگاه‌های ویدئو اسکوپ را در بازار عرضه کرده‌اند. آپیکو تنها شرکت وارد کننده است که تجهیزات تروتک را وارد می کند و اگر شما از شرکت یا سایت دیگر خریداری می کنید فقط این شرکت این محصول را عرضه می کند.

نمایندگی ویدئواسکوپ

این محصولات تایید شده وزارت صنعت معدن تجارت هستند و در صورت نیاز می‌توانید انواع آنها را از نمایندگی‌های داخلی یعنی آپیکو تهیه کنید.

البته وارد کنندگان ویدئو اسکوپ و تولید کنندگان این محصول دست در دست هم در حال خدمت به صنعت کشور هستند.در مجموع با توجه به اینکه ویدئواسکوپ یک تکنولوژی غیر ایرانی است و برای اولین بار در خارج از کشور ابداع شده است؛ واردات این محصول حکم یگ گام به سمت جلو در جهت برآورده سازی اهداف و توانایی‌های داخلی را دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *