شرکت آیپکو در سال 1400، به عنوان نماینده فروش و زیر مجموعه­ای از شرکت آریکو با هدف تامین تجهیزات و قطعات در زمینه­های ابزار دقیق، ابزارآلات، ماشین آلات صنعتی و خانگی و همچنین ارائه مشاوره فنی مهندسی قبل از خرید و خدمات مهندسی پس از فروش، شروع به فعالیت نمود.

دفتر اصلی شرکت آریکو در غرب آلمان به نام BMB واقع شده که این شرکت را قادر به تامین نیازهای شرکای تجاری خود از برندهای معتبر آمریکایی، اروپایی و آسیایی با کیفیت اصلی در کوتاه­ترین زمان ممکن و با رعایت استانداردهای موجود نموده است. انعطاف­پذیری در شیوه­های پرداخت برای مشتریان، تعاملات ارزی از طریق دفاتر این شرکت در خارج از کشور و امکان ارائه گواهی نامه­های معتبر از دیگر توانایی­های این شرکت به شمار می­رود.

با توجه به اینکه شرکت آپیکو نماینده فروش و زیر مجموعه شرکت آریکو است، ارائه این خدمات توسط این شرکت امکان­پذیر خواهد بود.

شرکت آریکو نماینده رسمی و انحصاری برند تروتک آلمان در ایران است که این شرکت ارئه دهنده محصولات وسیعی از جمله ابزار دقیق، ماشین آلات صنعتی و خانگی کنترل شرایط آب و هوایی، ابزار آلات شارژی، برقی و دستی در سراسر دنیا می­باشد. همچنین شرکت آریکو، شرکت آیپکو را به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات تروتک و خدمات پس از فروش در ایران معرفی کرده است.

شرکت تروتک آلمان ارائه دهنده تجهیزات کوچک قابل حمل تا ایده کنترل شرایط آب و هوایی با دستگاه­ها و ماشین­های ثابت است، همچنین این شرکت در زمینه تجهیزات اندازه­گیری و ابزارآلات برقی، شارژی و دستی از شرکت­های معتبر و خوش­نام در سطح جهانی می­باشد. دفتر مرکزی این شرکت واقع در هاینزبرگ آلمان می­باشد و شرکت آپیکو فروشگاهی با نام هاینزبرگ در بازار ابزار تهران به منظور ارائه محصولات و خدمات این برند تاسیس کرده است.

از شروع فعالیت این شرکت اکثر صنایع مانند: صنایع غذایی، لبنی، دارویی، آب و فاضلاب، سدها و نیروگاه­ها، پتروشمی از خدمات فنی بازرگانی این مجموعه بهره گرفته­اند.

این شرکت آماده هر گونه خدمات رسانی در زمینه فروش، مشاوره فنی و مهندسی و خدمات پس از فروش با بهره­گیری از نیروهای جوان می­باشد.